Összefoglaló 2024. május 17., péntek

Női Futsal NB I.: DVTK-Vénusz - DEAC 2-4 (1-1)

A bronzcsata visszavágóját is megnyerte a debreceni együttes, így a DVTK-Vénusz végül a negyedik helyen zárt az élvonalbeli futsal bajnokságban.

Női Futsal NB I.,
Rájátszás a 3., helyért, visszavágó

DVTK-Vénusz - Debreceni EAC 2-4 (1-1)

Miskolc, Egyetemi Körcsarnok, Játékvezető: Dr. Vigh Tünde (Mészáros Márk, Skarupa Tamás).
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Fukler-Váradi C., Újvári K., Kovács A., Bernáth Cs. Csere: Horváth L., Boda N., Kresák K., Gyarmathy F. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.
Debreceni EAC: Kopjári L. - Krascsenics Cs., Üveges K., Fülöp D., Horváth V. Csere: Pozsgai M., Rácz A., Tóth N., Csepregi G., Gajzágó F., Hardon R., Czégény Zs.. Vezetőedző: Qurikó Vivien.

Sárga lap: Kovács A. a 34. percben.
Piros lap: Pozsgai M. a 30. percben.
Gólszerző: Bernáth Cs. (1-0) az 1., Horváth V. (1-1) a 4., Horváth V. (1-2) a 25., Bernáth Cs. (2-2) a 26., Üveges K. (2-3) a 26., Üveges K. (2-4) a 34. percben.

Vezetőedzői értékelés

Volodymyr Kolok: - Három játékos távozott tőlünk a szezon végén, emiatt kénytelenek voltunk más játék kapcsolatot alkalmazni ezen az estén. Összesen nyolcan voltunk, de a lányok jól megértették egymást. Egységesen és elszántan léptünk pályára. Megszereztük a vezetést, ezután pedig szervezetten védekeztünk, és eredményesen kontráztunk. Ellenfelünk azonban 2-2 után jól hajrázott, és megérdemelten szerezte meg a bronzérmet. A negyedik helyezés is büszkeséggel tölt el, a mostani teljesítményünk pedig a jövőre nézve is bizakodásra ad okot.