Diósgyőri VTK - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-0 (0-0)

Diósgyőri Edzőcentrum, füves edzőpálya, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Kátai Gábor (Márkus Péter, Ambrus Dániel).
DVTK: Radoš - Eperjesi, Alves, Csicsvári, Nemes - Egerszegi, Ho-Jung - Bognár I., Jenner, Gosztonyi - Griffiths. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
Balmazújváros: Radošević - Bokros, Papp, Gal, Németh Á., Kiss, Sigér, Vachtler, Angyal, Virág, Belényesi. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

2014/2015 Edzőmérkőzés: DVTK - Balmazújváros 1
Csicsvári Milán a fiatalokat képviselte a csapatban (Fotó: Szabó Gábor)

Csere
: Belényesi helyett Mijatović a 35., Gosztonyi helyett Takács, Radošević helyett Szalma, Kiss helyett Batalero, Bokros helyett Csonka, Angyal helyett Tóth L., Virág helyett Pavličić mind a 46., Csicsvári helyett Németh M. az 59., Gal helyett M. Rjasko és Vachtler helyett V. Rjasko a 63., Németh Á. helyett Vajda, Tóth L. helyett Pintér és Pavličić helyett Batizi-Pócsi a 76. percben.
Gólszerző: Takács T. (1-0) a 69. percben.

Kulcspillanat

69. perc: Vezet a DVTK! Bognár passzolt Takácshoz a 16-os előterében, aki visszatette a védők közt kilépő társ elé. A középpályás az alapvonalról Takácsot hozta helyzetbe, aki 4 méterről a léc alá lőtt, 1-0

Szivics Tomiszláv: - Azt a célt szolgálta a mai mérkőzés, hogy azok a játékosok, akik kevesebbet játszottak a közelmúltban, ismét felvegyék a meccsritmust. Azt gondolom, megfelelő edzés volt, ahol meg kellett találni a kulcsot a védekező ellenfélhez. Helyzeteket alakítottunk ki, a mérkőzés megfelelt annak, amit előzetesen elterveztünk.