Országos U14-es Bajnokság,
Kiemelt csoport, 16. forduló

MTK Budapest - Diósgyőri VTK 4-1 (2-0)

Budapest, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia, Játékvezető: Dienes András (Eisner Norbert, Olajkövi János).
MTK Budapest: Németh Zs. - Jónás A., Jáger B., Nyolcas B., Piróth K., Szentkuti Á., Ördög G., Lakakisz P., A. Vasiljevic, Angyal A., Ignátz M. Vezetőedző: Nyírő Krisztián.
Diósgyőri VTK: Varga H. - Szemes L., Puskás Z., Lupkovics G., Bialkó Z., G. Rados, B. Samsyka, Kelemen Z., Juhász H., Fecske A., Szabó B. Vezetőedző: Germán Gábor.

Csere: Varga H. helyett Kovács M. a 9., Kelemen Z. helyett S. Ziadi a 41., Angyal A. helyett Bodnár Zs. az 53., Puskás Z. helyett A. Kharchenko az 54., Lupkovics G. helyett T. Pashaiev az 54., Bialkó Z. helyett Kovács Á. az 54., G. Rados helyett Schön B. az 54., Szabó B. helyett R. Vaidych az 54., Jáger B. helyett Debreczeni Z. a 57., Nyolcas B. helyett Mohr M. az 57., Lakakisz P. helyett Huszti G. az 57. percben.
Sárga lap: G. Rados a 36. percben.
Gólszerző: A. Vasiljevic (1-0) a 33., Ignátz M. (2-0) a 36., Jónás A. (3-0) az 51., A. Vasiljevic (4-0) a 66., Fecske A. (4-1) a 77. percben.

Germán Gábor: - Tudtuk, hogy nem lesz könnyű pontot vagy pontokat szerezni az MTK otthonában. Felkészültünk arra, hogy a gyors támadóikkal a védelmünk mögé berúgott labdákkal szeretnének operálni, ezért mélyen húztuk meg a védelmünket és a kontrákra rendezkedtünk be. Ez harminc percig jól is működött, több veszélyes ellentámadásunk volt, de hiába gyakoroltuk ezt a héten, nem tudtunk betalálni belőle. Még az első félidő végén kaptunk két elkerülhető gólt, ami után már nem volt bennünk a fordítás.