Női labdarúgó Eb-selejtező H-csoport, 2. forduló

Magyarország - Svédország 0-5 (0-1)

Miskolc, DVTK Stadion, 1428 néző. Játékvezető: Meliz Özçiğdem (Deybet Gök, Mürvet Yavuztürk)
Magyarország: Szőcs - Mosdóczi, turányi, Szabó V., Csiki - Jakabfi, Rácz Zs., Csiszár - Zágor, Vágó, Zeller. Szövetségi kapitány: Markó Edina
Svédország: Lindahl - Glas, Sembrant, Ericsson, Andersson - Zigiotti Olme, Asllani, Björn - Jakobsson, Blackstenius, Janogy. Szövetségi kapitány: Peter Gerhardsson

Csere: Janogy helyett Rolfö a 62., Zágor helyett Csányi a 67., Jakabfi helyett Kocsán a 70., Blackstenius helyett Hurtig a 73., Asllani helyett Kullashi a 82., Vágó helyett Fenyvesi a 85. percben.
Sárga lap: Janogy a 47., Rácz Zs. a 49., Blackstenius az 56. percben.
Gólszerző: Ericsson (0-1) a 13., Janogy (0-2) a 46., Janogy (0-3) az 51., Jakobsson (0-4) a 90+4., Kullashi (0-5) a 90+5. percben.

Markó Edina: - A szünetben én voltam a legbüszkébb edző a Földön. A második félidőt nagyon sajnálom, mivel sok munka áll mögöttünk. Nagy kár az utolsó két gólért, már nem koncentráltunk, rossz döntéseket hoztunk.

A csoport másik pénteki mérkőzésén: Lettország - Szlovákia 1-2 (1-1)